Podstawowa opieka zdrowotna

Diagnostyka obrazowa

Badania laboratoryjne

Szpital jednego dnia

Zakład opiekuńczo leczniczy

Edit Content

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 07:30 - 20:00
Sobota - Niedziela: Nieczynne

Kontakt

Główny numer: 662 107 803
Zakład opiekuńczo-leczniczy: 602 627 369 Sekretariat: 44 649 77 24
Medycyna estetyczna: 696 721 214

Lokalizacja

ul. Wojska Polskiego 77
97-300 Piotrków Trybunalski

W Medicall koncentrujemy się na dostarczaniu wysokiej jakości usług okulistycznych, mających na celu poprawę wzroku naszych pacjentów.

Okulistyka jest dziedziną medycyny, która skupia się na diagnozowaniu, leczeniu i zapobieganiu chorobom oka. W Medicall, dostarczamy wysokiej jakości usługi okulistyczne, z myślą o zachowaniu i poprawie wzroku naszych pacjentów.

  1. Badania diagnostyczne: Wykorzystujemy najnowocześniejsze metody diagnostyczne w ocenie narządu wzroku. Do rutynowych badań okulistycznych, które oferujemy, należą badanie wzroku, pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego, badanie dna oka oraz tomografia optyczna koherencyjna (OCT), która pozwala na szczegółowe zbadanie struktury siatkówki.
  2. Zintegrowane podejście do leczenia: Nasz zespół okulistów dysponuje wiedzą i doświadczeniem, aby zapewnić spersonalizowane plany leczenia dla pacjentów z różnymi problemami okulistycznymi, takimi jak zaćma, jaskra, AMD (degeneracja plamki związana z wiekiem), zaburzenia refrakcji (krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm) oraz wiele innych. Leczenie obejmuje zarówno terapie farmakologiczne, jak i chirurgię oka.
  3. Edukacja: W Medicall stawiamy na edukację pacjenta. Wierzymy, że informacje i zrozumienie stanu własnego zdrowia są kluczowe dla skutecznego leczenia. Nasz zespół okulistów oferuje porady dotyczące profilaktyki zdrowia oczu, odpowiedniego korzystania z soczewek kontaktowych, wyboru okularów, a także zdrowego stylu życia dla utrzymania dobrego wzroku.
  4. Dbałość o komfort pacjenta: Zdajemy sobie sprawę, że wizyta u okulisty może być stresująca dla pacjentów, dlatego staramy się, aby atmosfera w naszych gabinetach była jak najbardziej przyjazna i komfortowa.
  5. Dostępność usług: Zdajemy sobie sprawę, że niektóre problemy z oczami mogą wymagać natychmiastowej interwencji, dlatego staramy się zapewnić dostępność naszych usług w trybie nagłym. Nasz zespół okulistów jest gotowy, aby zareagować na różne sytuacje, zawsze stawiając na pierwszym miejscu zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów.

Zespół okulistyczny Medicall dąży do zapewnienia najwyższej jakości opieki nad zdrowiem oczu. Stawiamy na ciągłe kształcenie i doskonalenie umiejętności naszych specjalistów, aby sprostać zmieniającym się wymogom i standardom w dziedzinie okulistyki. Zrozumienie, empatia i profesjonalizm są fundamentem naszej praktyki. Celem naszej pracy jest nie tylko leczenie chorób oczu, ale również edukacja i wsparcie naszych pacjentów, aby mogli oni prowadzić pełne i aktywne życie, niezależnie od stanu zdrowia ich oczu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług okulistycznych – Twój wzrok jest dla nas priorytetem.

Nasi lekarze

lekarz-lekarka-kobieta
lek. med.
Judyta Cempa- Kowalska
rezydentka okulistyki
lekarz-lekarka-kobieta
lek. med.
Aleksandra Duchowska
spec. okulistyki
lekarz-mezczyzna
lek. med.
Andrzej Kunsztowicz
rezydent okulistyki
Dostępność
Scroll to Top