Podstawowa opieka zdrowotna

Diagnostyka obrazowa

Badania laboratoryjne

Szpital jednego dnia

Zakład opiekuńczo leczniczy

Edit Content

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 07:30 - 20:00
Sobota - Niedziela: Nieczynne

Kontakt

Główny numer: 662 107 803
Zakład opiekuńczo-leczniczy: 602 627 369 Sekretariat: 44 649 77 24
Medycyna estetyczna: 696 721 214

Lokalizacja

ul. Wojska Polskiego 77
97-300 Piotrków Trybunalski

Chirurgia onkologiczna to dziedzina medycyny zajmująca się diagnozowaniem i leczeniem zarówno nowotworów złośliwych, jak i łagodnych.

Chirurgia onkologiczna to specjalność medyczna obejmująca diagnostykę i leczenie nowotworów złośliwych i łagodnych. W klinice Medicall oferujemy profesjonalną opiekę nad pacjentami z chorobami nowotworowymi, mając na celu zapewnienie jak najlepszą diagnostykę, leczenie i rehabilitację pacjenta.

Nasza oferta w dziedzinie chirurgii onkologicznej obejmuje:

  1. Diagnostyka: W Medicall przeprowadzamy różne badania diagnostyczne, mające na celu wykrycie nowotworów złośliwych, takie jak np. biopsje, obrazowanie medyczne tj.  pozytonowa tomografia emisyjna (PET), badanie rentgenowskie (Rtg), badanie ultrasonograficzne (USG), wykonujemy również badania laboratoryjne. Te badania pozwalają na ocenę lokalizacji, rodzaju nowotworu i stadium jego zaawansowania, co jest kluczowe dla opracowania odpowiedniego planu leczenia. Nasi doświadczeni chirurdzy onkolodzy oferują szeroki zakres procedur chirurgicznych, mających na celu dokładną diagnostykę chorób nowotworowych oraz dbają o bezpieczeństwo i komfort pacjentów na każdym etapie leczenia.
  2. Współpraca z innymi specjalistami: Chirurgia onkologiczna stanowi jeden z interdyscyplinarnych elementów leczenia nowotworów, obejmującego także radioterapię, chemioterapię czy terapie celowane. W Medicall współpracujemy z onkologami, radioterapeutami, hematologami i innymi specjalistami, aby zapewnić pacjentom kompleksowe podejście do leczenia nowotworów złośliwych.
  3. Rehabilitacja: Leczenie nowotworów jest trudne zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie. W Medicall oferujemy szeroki zakres rehabilitacji umożliwiającej najszybszy i najpełniejszy powrót do pełni zdrowia po zakończeniu leczenia onkologicznego.

Nasi specjaliści z dziedziny chirurgii onkologicznej są doświadczeni i wykwalifikowani, co pozwala im świadczyć najwyższą jakość opieki nad pacjentami z nowotworami złośliwymi. Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pacjentów, stosując najnowsze metody diagnostyki, leczenia i rehabilitacji, oparte na aktualnych badaniach naukowych oraz zaleceniach światowych towarzystw onkologicznych. Dzięki temu nasi pacjenci mają pewność, że otrzymują najbardziej efektywne i aktualne metody leczenia swoich schorzeń nowotworowych.

Nasi lekarze

lekarz-mezczyzna
dr n. med.
Andrzej Berner
spec. chirurgii onkologicznej
lekarz-mezczyzna
lek. med.
Anna Stefaniak
spec. chirurgii onkologicznej
lekarz-mezczyzna
dr n. med.
Jarosław Dyczka
spec. chirurgii onkologicznej
lekarz-mezczyzna
dr n. med.
Monika Kukulska
spec. chirurgii onkologicznej
Dostępność
Scroll to Top