Podstawowa opieka zdrowotna

Diagnostyka obrazowa

Badania laboratoryjne

Szpital jednego dnia

Zakład opiekuńczo leczniczy

Edit Content

POWIĘKSZANIE PIERSI IMPLANTAMI W MEDICALL

POWIĘKSZANIE PIERSI IMPLANTAMI w INSTYTUCIE ZDROWIA MEDICALL.

 Istnieje jeden szczególny zabieg, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością pośród pacjentek. Mowa tu oczywiście o powiększaniu piersi implantami. Ten znany wszystkim zabieg jest w stanie dosłownie zrewolucjonizować wygląd każdej kobiety i sprawić, że problem narastających kompleksów zostanie zażegnany, a my pokochamy swoje ciało na nowo.

💄💋 Nic dziwnego, że każda z nas chciałaby się czuć atrakcyjna oraz pewna siebie w swoim ciele. Nie zawsze jest to jednak możliwe, natura płata nam figle, a inne metody powiększania piersi zwyczajnie zawodzą. Warto zatem postawić na skuteczne i sprawdzone rozwiązania, których efekty przypadły do gustu setkom kobiet. Warto pamiętać, że wygląd naszych piersi ulega ciągłym zmianom i ma na to wpływ bardzo wiele czynników.

Podstawowym aspektem są oczywiście mijające lata. Na utratę jędrności i elastyczności piersi z biegiem czasu narażone są wszystkie panie. Duży wpływ na zmianę w ich wyglądzie mają oczywiście przebyte ciąże oraz karmienie piersią. Polaktacyjny zanik piersi to zjawisko, które dotyka większość kobiet po zakończeniu procesu karmienia piersią. Często są to zmiany, którym nie da się zapobiec, jednak warto mieć świadomość, że mamy możliwość, aby przywrócić ich atrakcyjny wygląd właśnie za sprawą operacji piersi.

📷 Na zdjęciu pacjentka naszego specjalisty.

📣 Zapraszamy do kontaktu aby uzyskać więcej informacji i umówić się na konsultację z naszym specjalistą Lek. Grzegorzem Sztolcmanem, które odbędą się 16 listopada 2022 roku.

📲 Wszystkie informacje i zapisy pod numerem telefonu 662004320.

Podziel się:

Dostępność
Scroll to Top